SPOTKANIA


PAMIĘĆ CIAŁA
Co to jest? Jak wpływa na nasze życie? Jak ją uwolnić?


Warsztaty Smakuj Życie – Europejski Festiwal Smaku w Lublinie

7 września 2014 g. 14:00
Hades Szeroka –ul. Grodzka 1, sala Sztukmistrza, Lublin
Uwaga zmiana godziny na 14:00 - serdecznie przepraszamy za zaistniałą zmianę!


WSTĘP WOLNY!Badania kliniczne oraz doświadczenie pokazują, że wiele wspomnień przechowywanych jest w ciele, a kluczem do uzdrowienia ich jest praca zarówno z pamięcią ciała, jak i z pamięcią poznawczą.

Zarówno traumatyczne jak i radosne doświadczenia zapisywane w naszym ciele mogły zostać wyparte, stłumione lub utracone przez nas z powodu bólu lub braku akceptacji i pozwolenia na nie ze strony innych. Następnie sami kontynuujemy to stłumienie powstrzymując siebie przed pełnym doświadczaniem życia. Blokady te mogą przerodzić się w mechanizmy obronne (napięcie mięśniowe, objawy psychosomatyczne, problem z wyrażaniem emocji) i zostać przyczyną fizycznych i emocjonalnych zaburzeń, co wpływa na nasze życie uniemożliwiając w pełni się nim cieszyć.

W trakcie spotkania opowiem, co to jest pamięć ciała, jak wpływa ona na nasze życie oraz w jaki sposób możemy ją uwolnić. Opowiem jak poprzez delikatny dotyk możemy powrócić do najwcześniejszych i najgłębiej skrywanych wspomnień  zapamiętanych w komórkach naszego ciała.

Przedstawię również, w jaki sposób terapia Łagodna Bio-Energetyka może pomóc w: zidentyfikowaniu traum i wzorców postępowania; odkryciu decyzji i nieświadomych procesów, które wpływają na nasze życie; przywróceniu i uzdrowieniu wspomnień; przywróceniu przepływu energii oraz zrozumieniu, jak przeszłe doświadczenia wpływają na nasze obecne życie.

Zaprezentuję również Masaż Dotyk Motyla opracowany przez dr Ewę Reich, córkę znanego psychologa, psychoanalityka, Wilhelma Reicha, uznanego za twórcę bioenergetyki. Masaż Dotyk Motyla jest techniką, opracowaną i rozwiniętą przez  Ewę Reich, wspomagającą zdrowie i rozwój od poczęcia aż do śmierci.

Prowadzi: Marta Targońska

Refleksoterapeuta. Reprezentuje Instytut Łagodnej Bio-Energetyki (Gentle Bio-Energetics )w Polsce.
Od kilku lat interesuję się różnymi technikami pracy z ciałem, dietetyką, ziołolecznictwem i rozwojem duchowym.  Wszystkie zdobyte umiejętności wykorzystuję w swojej praktyce łącząc elementy terapeutyczne, duchowe oraz energetyczne.  Organizuję i prowadzę spotkania oraz warsztaty. W 2013 roku poznałam terapię Łagodna Bio-Energetyka dr Ewy Reich a w 2014 zostałam oficjalną przedstawicielką Instytut Łagodnej Bio-Energetyki w Polsce.


Serdecznie zapraszam!